سفارش تبلیغ
صبا

طراحی سایت دانش بنیان یکی از تخصص های ماست. وجود مراکز متعدد دانش بنیان در سطح کشور با توجه به استعدادهای بی نظیر جوانان ایرانی در علوم مختلف از جمله افتخارات و دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
نکته مهم و شاید معقول در حیات و توسعه این مراکز، بازاریابی و فروش محصولاتی که دستاورد این شرکت ها می باشد.
واحد بازرگانی شرکت ویستاپرداز نواندیش با توجه به شناخت کامل از مراکز دانش بنیان و همچنین روحیات علمی مدیران این مراکز، آمادگی خود را جهت تقویت وجه بازرگانی این مراکز و ارائه مشاوره به این عزیزان اعلام می دارد.

پروژه طراحی سایت دانش بنیان

طراحی سایت دانش بنیان، طراحی سایت دانشگاه و طراحی سایت مراکز علمی و پژوهشی را با توجه به پشتوانه فعالیت 17 ساله خود در زمینه IT و همکاران با تجربه و متخصص و تحصیلکرده در عالی ترین سطوح دانشگاهی کشور همچنین حضور در شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان افتخار خود می دانیم.

طراحی سایت شرکت ها و مراکز دانش بنیان را یک تخصص منحصر به فرد بشمار می آوریم.
در واقع طراحی سایت دانش بنیان یک مفهوم علمی و تخصصی است و ضروری است شناخت دقیقی از مدیران، محصولات، تکنولوژی و مخاطبان این محصولات وجود داشته باشد.
بدهی است رونق این مراکز باعث سربلندی هر چه بیشتر ایران عزیزمان می گردد.

یکی از طراحی سایت های انجام شده توسط گروه نواندیش طراحی سایت شرکت دانش بنیان نانو آوینا است. تیم طراحی سایت و گرافیک بعد از تایید گرفتن از صاحبان کار در مورد آرم , لگو و رنگ بندی این سایت را طراحی و سپس به صورت جزء به جزء با نظارت انها پیاده سازی کرده است. در قسمت نمونه کارها از صفحه طراحی سایت اصفهان می توانید آن را ببینید. البته در زمینه سئو سایت های طراحی شده هم تمام تلاش خود را برای داشتن سئوی خوب انجام داده است. سئو اصفهان

دنیای مجازی کسب و کار خود را با اطمینان به ما بسپارید.|

خبر مایه
آمار وبلاگ

بازدید امروز :1
بازدید دیروز :7
کل بازدید : 4668
کل یاداشته ها : 115


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ